Биллинговая система Nodeny
29 Апреля 2024, 10:46:27 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
Новости: Прекращена поддержка версии Nodeny 49
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: rev 658. Період встановлення заморожених послуг. NoDeny Next  (Прочитано 1637 раз)
Efendy
Администратор
Спец
*****

Карма: 138
Offline Offline

Сообщений: 4782



Просмотр профиля
« : 12 Января 2023, 17:34:05 »

В NoDeny модуль ядра service займається також разморозкою послуг. Як це відбувається:
коли визивається процедура встановлення послуги, то послуга може заблокувати це і повернути помилку. Після чого модуль ядра буде намагатися повторити спробу через деякий час. Причому час збільшується поступово щоб не забивати логи. При першій помилці 2 хвилини, потім 4, 8, 16, 32, 60 і далі не збільшується.

Коли послуга заморожена, то модуль ядра визиває разморозку (встановлення послуги) і якщо грошей не вистачає - модуль послуги повертає помилку. І проблема в тому, шо період retry доходить до 60 хвилин. Тобто юзер поповнює рахунок, а інет може включитися аж через 0..60 хвилин.

В помилці є параметр "фатальна". Для заморозки вона не фатальна. Це я зробив в Next щоб разморозка не забивала логі, тому що на кожну заморожену послугу кожні 2 хвилини був запис у логах "не вдалося встановити послугу". І я по цій ознакі (не фатальна) не писав у логі.

Тепер для нефатальних помилок я додатково зробив щоб не збільшувався період переустановки. Тобто при поповнені рахунку інет буде включен через 0-2хв    
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!